Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
RS 6 Vs Detail Club – Auto Detailing Warszawa | Detail Club - Auto Detailing Warszawa

RS 6 Vs Detail Club – Auto Detailing Warszawa

RS 6 Vs Detail Club – Auto Detailing Warszawa

Patryk Piekut
0

Chcielibyśmy się z wami podzielić jak wyglądała wizyta Audi Rs6 C7 w naszym studio.

Klient powierzając nam samochód na detailing postawił sprawę jasno. Ma wyglądać tak jak wyglądał dwa lata wcześniej podczas odbioru z salonu. To chyba najlepsze co może usłyszeć detailer od klienta. Zero barier finansowych! Zero Kompromisów! Po ustaleniu szczegółów i rozmowie z klientem doskonale wiedzieliśmy co mamy robić. Po ostudzeniu nagrzanego silnika, tarcz i klocków zabraliśmy się do pracy!

Nasze zmagania z autem zostały oczywiście rozpoczęte od dokładnego pre-wash’u auta, czyli usunięcia jak największej ilości zanieczyszczeń bezdotykowym myciem karoserii, felg i wnęk. Po pre-wash’u Audi zostało poddane procesowi detailingu komory silnika, detailingu felg, dekontaminacji lakieru, felg i szyb. Po 4godzinach przygotowywania i oklejania lakieru do polerowania, wreszcie mogliśmy przejść do najdłuższego etapu prac, czyli pełnej korekty lakieru.

Etap cuttingu rozpoczęliśmy od kombinacji pasty Meguiar’s 105 i pada mikrofibrowego Meguiar’s, co pozwoliło nam na usunięcie większości głebokich zarysowań i skaz z lakieru, co dwóm osobom zajęło około 14godzin. W następnym kroku polerowania lakieru użyliśmy żółtego pada Rupesa w połączeniu ze średnio ścieralną pastą od Optimum Car Care, co pozwoliło nam usunąć powstałe przy wcześniejszym etapie zarysowania (ok.8h). Na koniec dopracowanie ostatnich szczegółów i tutaj główną rolę zagrał czarny pad z NATA + Pasta finishowa Optimum Car Care (ok.5h)

Po zakończeniu prac polerskich przeszliśmy do dokładnego odtłuszczenia karoserii i pozbycia się resztek pasty pozostawionej na lakierze i zabraliśmy się do prac nad wnętrzem auta.

Detailing wnętrza czyli dokładne wyczyszczenie, pranie i impregnacja każdego elementu wnętrza auta zajęło dwóm osobom około 8 godzin

Szósty dzień zmagań nad Audi to była istna wisienka na torcie!

Auto było już idealnie przygotowane do aplikacji powłoki ceramicznej na lakier i szyby, a jej aplikacja zajęła nam około 3 godzin.

Po około 40 godzinach pracy życzenie naszego klienta zostało spełnione w 100% i Audi wyglądało lepiej jak w dniu opuszczania salonu!

Detail Club Auto Detailing Warszawa

Dlaczego warto zabezpieczać lakier – Detail Club – Auto DetailingKorekta lakieru – Detail Club – Auto Detailing

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Najczęściej komentowane