Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Auto detailing – Czyli Spa dla Twojego samochodu | Detail Club - Auto Detailing Warszawa

Auto detailing – Czyli Spa dla Twojego samochodu

Auto detailing – Czyli Spa dla Twojego samochodu

Patryk Piekut
0

Czym właściwie jest auto detailing? To przede wszystkim dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół. Detailing to proces trwający nawet kilka dni podczas których auto jest poddawane wielu zabiegom upiększającym takim jak renowacja i zabezpieczenia lakieru czy po prostu dokładne czyszczenie i mycie. Usługi detailingu wykonuje się zarówno przy autach używanych, jak i nowych prosto z salonu w celu usunięcia drobnych defektów powstałych w trakcie transportu czy nieodpowiedniej pielęgnacji auta podczas pobytu w salonie.  Auto detailing to nie tylko zadbana karoseria, to również czyste i pachnące wnętrze. Czemu według nas warto oddać swoje auto na samochodowe SPA? Jednym z powodów może być podwyższenie wartości rynkowej pojazdu, zwiększenie żywotności czy po prostu chęć posiadania samochodu jak z salonu.

 

Detailing wnętrza – wnętrze jak nowe

Detailing wnętrza to nic innego jak przywrócenie wnętrza pojazdu do stanu salonowego – w przypadku aut używanych lub zabezpieczenie wnętrza – w przypadku aut fabrycznie nowych. Wnętrze auta jest tak samo ważnym elementem, jak zadbana i lśniąca karoseria. Detailingowe czyszczenie wnętrza w Detail Club obejmuje dokładne czyszczenie oraz zabezpieczenie tapicerki, kokpitu, wszystkich elementów plastikowych i metalowych, a także bagażnika. Bardzo ważnym elementem jest dobór profesjonalnych i odpowiednich kosmetyków i środków zabezpieczających, dzięki którym efekty pracy utrzymują się bardzo długo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ilości zanieczyszczeń, które znajdują się we wnętrzu pojazdu. Dlatego bardzo ważną rzeczą jest dbanie o wnętrze pojazdu.

 

Detailing zewnętrzny 

Auto detiling zewnętrzny obejmuje szczegółowe wyczyszczenie oraz konserwację wszystkich elementów zewnętrznych pojazdu, takich jak: powłoka lakiernicza, koła, szyby oraz elementy chromowane.
Cały proces detailingu zewnętrznego dzielimy na 3 etapy, które gwarantują kompleksowe zabezpieczenie i ochronę wszystkich elementów auta:
Dekontaminacja lakieru – pozwala usunąć efekty uboczne jazdy samochodem (m.in. opiłki metaliczne, cząsteczki asfaltu, itp.)
Korekta lakieru/Renowacja lakieru – zabieg wykonywany maszynowo, przy użyciu maszyny polerskiej, padów oraz odpowiednio dobranych past polerskich. Polerowanie lakieru umożliwia usunięcie rys, wżerów, utlenień oraz innych niedoskonałości lakieru.
Zabezpieczenie lakieru – nałożenie ceramicznej warstwy ochronnej, dzięki której karoseria jest odpowiednio zabezpieczona przed wpływem warunków atmosferycznych, a także przed przywieraniem brudu.

Www.detailclub.pl 

515 079 845 

Raszyn ul. Godebskiego 74

Zabezpieczenie auta na zimę – Auto Detailing WarszawaAuto detailing od A-Z – Detail Club

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Najczęściej komentowane