Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Auto detailing Detail Club – Warszawa | Detail Club - Auto Detailing Warszawa

Auto detailing Detail Club – Warszawa

Auto detailing Detail Club – Warszawa

Patryk Piekut
0

Auto detailing Warszawa

Auto detailing to proces bardzo szczegółowego, kompleksowego czyszczeniarenowacji i konserwacji auta lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności oraz często zwiększa wartość rynkową auta.

Zadbany samochód to odpowiednia ochrona każdego, nawet najdrobniejszego detalu naszego pojazdu. W Detail Club, studio auto detailingu w Warszawie wykonujemy zabiegi z zakresu profesjonalnej kosmetyki aut w samochodach nowych oraz używanych.

Auto detailing wnętrza

Wnętrze auta jest tak samo ważnym elementem, jak zadbana i lśniąca karoseria. Detailingowe czyszczenie wnętrza w Detail Club obejmuje dokładne czyszczenie oraz zabezpieczenie tapicerki, kokpitu, wszystkich elementów plastikowych i metalowych, a także bagażnika. Bardzo ważnym elementem jest dobór profesjonalnych i odpowiednich kosmetyków i środków zabezpieczających, dzięki którym efekty pracy utrzymują się bardzo długo.

Auto detailing zewnętrzny

Auto detiling zewnętrzny obejmuje szczegółowe wyczyszczenie oraz konserwację wszystkich elementów zewnętrznych pojazdu, takich jak: powłoka lakiernicza, koła, szyby oraz elementy chromowanych.

Cały proces detailingu zewnętrznego dzielimy na 3 etapy, które gwarantują kompleksowe zabezpieczenie i ochronę wszystkich elementów auta:

Dekontaminacja lakieru – pozwala usunąć efekty uboczne jazdy samochodem (m.in. opiłki, cząsteczki asfaltu, itp.)

Polerowanie powłoki lakierniczej – zabieg wykonywany maszynowo, przy użyciu maszyny polerskiej, padów oraz odpowiednio dobranych past polerskich. Polerowanie lakieru umożliwia usunięcie wszystkich rys, wżerów, utlenień oraz innych niedoskonałości lakieru.

Konserwacja karoserii – nałożenie ceramicznej warstwy ochronnej, składającej się z nanocząsteczek i komponentów odpychających wodę i wosk, dzięki którym karoseria jest odpowiednio zabezpieczona przed wpływem warunków atmosferycznych, a także przed przywieraniem brudu.

Auto detailing karoserii w Detail Club Warszawa

Używane w Detail Club Warszawa powłoki ceramiczne chronią lakier przed powstawaniem mikrorys, odświeżają lakier, a także chronią go przed płowieniem. Zastosowanie Opti-Coat pozwala odizolować lakier od brudu i wody co jest nie tylko kwestią estetyki, ale co najważniejsze – jego ochrony przed kwaśnymi deszczami, promieniami UV, solą drogową.

Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym powłoka chroni przez zabrudzeniami błotem i w znacznie ułatwia mycie samochodu, które w większości może ograniczyć się do spłukiwania karoserii wodą.

Auto detailing felg w Detail Club Warszawa

Felgi są elementem szczególnie narażonym na uszkodzenia i zabrudzenia. Detailing felg zapewnia im ochronę przed wżeraniem się pyłu z hamulców oraz agresywnych substancji zewnętrznych. Oprócz tego, zastosowanie odpowiednich preparatów poprawi wygląd felg oraz ułatwi i usprawni ich czyszczenie.

Auto detailing wnętrza w Detail Club Warszawa

Detailing wnętrza polega na dokładnym wyczyszczeniu tapicerki (zarówno skórzanej, jak i materiałowej). Zabezpieczymy ją przed zabrudzeniami i przyjmowaniem wody, wyczyścimy również wszystkie plastikowe oraz metalowe elementy wyposażenia. Przywrócimy także oryginalny zapach nowych skór.

Auto detailing szyb

Zastosowanie wysokiej jakości powłok hydrofobowych do szyb zdecydownie ułatwia ich mycie. W Detail Club oferujemy położenie niewidocznej powłoki (tzw. niewidzialna wycieraczka), dzięki której deszcz i inne zabrudzenia są zwiewane z szyb już przy prędkości 80 km/h, dzięki czemu jazda staje się dużo przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zabiegami z zakresu auto detailingu oraz kosmetyki aut w Detail Club, dzięki którym każdy samochód ponownie będzie wyglądał jak nowy.

Mycie detailingowe vs mycie na zwykłej myjni

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Najczęściej komentowane