Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer21619/public_html/detailclub/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Bezbarwne folie ochronne w Detail Club – Auto Detailing | Detail Club - Auto Detailing Warszawa

Bezbarwne folie ochronne w Detail Club – Auto Detailing

Bezbarwne folie ochronne w Detail Club – Auto Detailing

Patryk Piekut
0

Jedna z najlepszych dostępnych metod na zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi niedługo dostępna w naszym studio! 

  1. Przed czym chroni bezbarwna folia ochronna i kiedy najlepiej ją stosować.

Bezbarwna folia ochronna zabezpiecza nasz lakier przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak:

  • Odpryski od kamieni
  • Rysami
  • Działaniem środków chemicznych

Folie ochronne najlepiej stosować na nowe nie lakierowane ponownie auta. Dzięki zabezpieczeniu nowego auta mamy pewność, że zachowamy jego wygląd fabryczny przez lata.

      2. Co najlepiej zabezpieczyć foliami bezbarwnymi?

Foliami bezbarwnymi najlepiej zabezpieczyć elementy najbardziej narażone na działanie czynników zewnętrznych. Najbardziej narażonymi elementami, które warto zabezpieczyć folią bezbarwną są: przedni zderzak, lampy przód, front maski, front błotników, lusterka, słupki ”a”, front dachu. Elementy wymienione są najbardziej narażone na czynniki takie jak odpryski od kamieni, piaskowanie czy przytarcia parkingowe.

Dodatkowo można zabezpieczyć takie części auta jak: wnęki pod klamkami, wnęki drzwi, wnęka bagażnika, słupki ”piano” przy drzwiach, ranty drzwi.

Jeśli odbierając nowe auto z salonu zdecydujemy się na tak obszerny wariant zabezpieczenia auta minimalizujemy ryzyko powstania uszkodzenia lakieru do minimum. Oczywiście nie ma żadnych przeciw skazań, żeby zabezpieczyć całe auto folią bezbarwną, tylko w takim wypadku musimy się liczyć z dużymi kosztami.

      Dodatkowa zaleta folii bezbarwnej.

Samoregeneracja  – Zaletą nowoczesnych folii bezbarwnych jest ich zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem promieni słonecznych lub po umyciu auta ciepła wodą, drobne zarysowania regenerują się. Funkcja regenerowania jest również bardzo korzystna biorąc pod uwagę aspekt finansowy. Nie trzeba folii wymieniać co jakiś czas, żeby wyglądała dalej jak nowa.

Jeśli mają Państwo więcej pytań co do foliowania auta zapraszamy do kontaktu po przez stronę lub pod numerem telefonu – 515 079 845

 

 

 

 

 

Kia Stinger Gt – Zabezpieczenie lakieru woskiemDetailing BMW M3 E93 – Detail Club Auto Detailing

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Najczęściej komentowane