Promocja! Pakiet PROTECT NEW CAR: 3000PLN + Civic Type R GRATIS!
Close

Zabezpieczenie auta

volvo

Powłoki Ceramiczne

Powłoka ceramiczna to niemal obowiązek podczas odbioru nowego samochodu z salonu.

Nowe lakiery są bardzo delikatne, dlatego jeśli chcesz naprawdę zabezpieczyć i zadbać o lakier swojego samochodu to jedną z pierwszych rzeczy jakie powinieneś zrobić po wyjeździe z salonu to zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną. Powłoki ceramiczne nie są zarezerwowane tylko dla nowych samochodów. W przypadku aut starszych, których lakier już zdążył się zniszczyć również można nałożyć powłokę ceramiczną. Jednak warunkiem tego jest uprzednie przygotowanie samochodu do nałożenia powłoki ceramicznej. W przypadku auta ze zniszczoną powłoką lakierniczą obowiązkowe będzie dokładne umycie całego aut, dekontaminacja lakieru i co najważniejsze polerowanie lakieru, które usunie rysy i przywróci dawny błysk lakieru.

Jakie zalety mają powłoki ceramiczne?

Przede wszystkim: Ochrona przed mikro rysami, Ochrona przed promieniami UV (spowalnia proces starzenia się lakieru), Niesamowity połysk, Efekt hydrofobowy (odpycha wodę i zanieczyszczenia), Utrzymuje się na lakierze nawet do 5lat.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo powłoki firmy Fx Protect, Gyeon Quartz i Gtechniq. Dzięki temu mamy dostęp do wielu produktów marki światowej, jeśli chodzi o detailing.

Oto kilka najlepszych rozwiązań zabezpieczenia auta jakie oferują nam producenci tych firm.

1. Powłoka kwarcowa Gyeon Can Coat (12 msc ochrony lakieru)

2. Fx Protect C-12 (12 msc ochrony lakieru)3. Crystal Serum Light + EXO V4 (48 msc ochrony lakieru)

woskowanie

Woskowanie lakieru

Woskowanie lakieru jest jedną z bardziej popularnych metod ochrony lakieru. W naszej ofercie posiadamy wiele wosków od różnych producentów takich jak: Optimum, ADBL, Soft99,Zymol, Swissvax czy Manufaktura Wosku.

Odpowiednio dobrany wosk stanowi warstwę ochronną, podbija głębie koloru i posiada właściwości hydrofobowe, co pomoże nam w późniejszej pielęgnacji auta..

c700x420

Zabezpieczenie szyb

Zastosowanie wysokiej jakości powłok hydrofobowych do szyb zdecydownie ułatwia ich mycie. W Detail Club oferujemy położenie niewidocznej powłoki (tzw. niewidzialna wycieraczka), dzięki której deszcz i inne zabrudzenia są zwiewane z szyb już przy prędkości 80 km/h, dzięki czemu jazda staje się dużo przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zabiegami z zakresu auto detailingu oraz kosmetyki aut w Detail Club, dzięki którym każdy samochód ponownie będzie wyglądał jak nowy.