Zabezpieczenie matowego lakieru powłoką ceramiczną

Zabezpieczenie matowego lakieru powłoką ceramiczną

Patryk Piekut
0

Lakiery matowe wyglądają zjawiskowo i elegancko, ale tylko w przypadku gdy są zadbane i czyste. Folie czy lakiery matowe potrafią być uciążliwe, ponieważ każde ich mechaniczne uszkodzenie skutkuje ponownym malowaniem lub wymianą elementu.

Nie można ich polerować czy malować punktowo. Żeby tego było mało do folii matowych przeznaczone są tylko dedykowane kosmetyki. Polerowanie matowych lakierów jest niemożliwe ze względu na to, że w przypadku mechanicznego polerowania takiego lakieru możemy uszkodzić jego strukturę, która po polerowaniu zacznie się wybłyszczać. Dlatego też ważne jest zabezpieczenie takiej powierzchni dedykowanym produktem.

W naszej firmie Detail Club Auto Detailing Warszawa oferujemy zabezpieczenie lakieru matowego powłoką ceramiczną, która ułatwi nam czyszczenie powierzchni matowej na której brud jest bardzo widoczny. Dodatkowo powłoka nada efektu hydrofobowego i intensyfikacji koloru matowego.

Znakomitą zaletą stosowania tego zabezpieczenia, jest duża odporność na chemię, ptasie odchody, szczątki rozbitych owadów itp zabrudzeń. Dzięki temu nawet kiedy zagapimy się i w czas nie usuniemy w.w zabrudzeń mamy szanse usunąć je przed ich negatywnymi skutkami (wżery na lakierze).

Według nas, każdy lakieru matowy powinien być zabezpieczony jeśli nie folią ppf to powłoką ceramiczną do lakierów matowych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu,

Pozdrawiam,

Patryk Piekut – Detail Club Auto Detailing

Porsche 911 Turbo S – Auto Detailing Warszawa

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Najczęściej komentowane